Dažnai užduodami klausimai

K: Ar jūsų techninis palaikymas yra Jungtinėje Karalystėje? 
A: Parama Clinic SoftwareUK: Taip. Mūsų techninės pagalbos tarnyba įsikūrusi Londone, Jungtinėje Karalystėje.

K: Mano verslas nėra grožio ar kirpyklos klinika, bet aš vis tiek noriu naudoti "ClinicSoftware", ar tai įmanoma? 
A: Parama Clinic SoftwareUK: Taip. Absoliučiai. Nors "ClinicSoftware" sukurta grožio ir plaukų pramonei, ją galima naudoti bet kokiam verslui, kuris remiasi paskyrimu, pavyzdžiui, makiažo meistrams, sveikatingumo centrams, jogos studijoms, įdegio salonams, medicinos gydykloms, bokso treniruotėms, šokiams, fitnesui, pilatesui, kovos menams, sporto rezultatams, fizinei terapijai, sveikatos klubams, nuolatiniam makiažui ir daugeliui kitų.

K: Kodėl verta rinktis "ClinicSoftware" programinę įrangą "Complete Clinic Software"? 
A: Parama Clinic SoftwareUK: Sužinokite, kuo esame geriausi. "ClinicSoftware" tinka naujoms klinikoms, vidutinėms ir didelėms klinikoms, kurios yra pasirengusios pradėti ir pereiti į kitą profesionaliausio plaukų ir grožio industrijos verslo valdymo lygį. Pasirinkę "ClinicSoftware" išsamią klinikų užsakymo programinę įrangą, jūs ne tik gaunate mūsų naujausią programinę įrangą. Siūlome įmontuotą dienos knygos paskyrimų darbotvarkę, POS, produktų atsargų sistemą, klientų valdymo sistemą, tekstinių žinučių rinkodarą, internetinę rinkodarą, darbuotojų grafiką, internetinį užsakymą ir daugiau nei 60+ puikių funkcijų, kurios padės profesionaliai valdyti jūsų verslą. Visų puikių funkcijų ieškokite mūsų funkcijų puslapyje, esančiame pagrindiniame meniu.

K: Kodėl ClinicSoftware yra geresnė už kitas klinikų programas? 
A: Parama Clinic SoftwareUK: Daugybė priežasčių: Daugiau nei 10 metų patirtis kuriant programinės įrangos produktus, pagrįstus klientų pasitenkinimu, leido mums sukurti išsamiausią ir naujausią plaukų ir grožio pramonės programinę įrangą.
Visapusiškas palaikymas ir sklandi integracija asmeniniams kompiuteriams, "Windows", "Mac", nešiojamiesiems kompiuteriams, planšetiniams kompiuteriams su visiškai reaguojančiu internetinio užsakymo priedu staliniam kompiuteriui, nešiojamajam kompiuteriui, planšetiniam kompiuteriui, išmaniajam telefonui. Debesyje. Viskas veikia kartu realiuoju laiku bet kuriuo metu ir iš bet kurios vietos. Be to, daug puikių funkcijų. Jokių problemų, jokių rūpesčių, jokio laiko švaistymo. Tik nauda. Taip pat geriausias techninis palaikymas.

K: Kam skirta "ClinicSoftware"? 
A: Parama Clinic SoftwareUK: Salono savininkams, kurie atnaujina senesnes sistemas, daug klinikų jau yra kompiuterizuotos. Technologijos keičiasi, sistemos, kurios buvo geros prieš penkerius metus, šiandien yra labai senos ir greitai išnyks! "In Cloud" Naujos technologijos yra būtinos norint išlaikyti konkurencinį pranašumą. Atėjo laikas pokyčiams ir naujausių technologijų galimybėms jūsų verslui. Dažnai tai kainuoja pigiau nei toliau naudoti senąsias sistemas.
Jei pirmą kartą atidarote naują verslą grožio ir plaukų pramonėje, jums tai gali būti įdomus laikas. Pasirinkus tinkamą programinę įrangą, sėkmė gali skirtis nuo nesėkmės. "ClinicSoftware" racionalizuos jūsų klinikos verslą, kai jis augs.

Didelėms įmonėms, turinčioms daugiau filialų. Nesvarbu, ar valdote kelias klinikas, ar tik planuojate antrąjį savo klinikos filialą. "ClinicSoftware" programinė įranga - tai sistema, kurioje nuo pat pirmojo žingsnio įdiegtos visos grupės funkcijos. Tai, kas buvo sudėtinga ar užėmė daug laiko, naudojant esamas sistemas, nebėra sudėtinga - dabar sutaupysite laiko.
Salono savininkams, žengiantiems pirmuosius žingsnius technologijų srityje. Programinė įranga padės taupyti jūsų laiką, efektyviai valdyti verslą, generuoti pelną ir pritraukti daugiau klientų.
Jums, jei vykdote bet kokį verslą, kuris remiasi paskyrimu, pavyzdžiui, grožio klinika, kirpykla, SPA, estetinė klinika, makiažo meistrai, sveikatingumo centrai, jogos studijos, įdegio salonai, medicininės gydyklos, bokso treniruotės, šokiai, fitnesas, pilatesas, kovos menai, sporto rezultatai, fizinė terapija, sveikatos klubas, nuolatinis makiažas ir daug daugiau.

K: Kas yra nuotolinė prieiga? 
A: Parama Clinic SoftwareUK: Nuotolinė prieiga - tai galimybė gauti prieigą prie programinės įrangos per atstumą. Įmonėse žmonėms, dirbantiems filialuose, dirbantiems nuotoliniu būdu ir keliaujantiems žmonėms gali prireikti prieigos prie jų darbo vietos. Naudodamiesi šia funkcija galite prisijungti iš biuro, namų ir net atostogų metu.

 
 
 

K: Ar galiu registruoti mažmeninę prekybą "ClinicSoftware"? 
A: Parama Clinic SoftwareUK: Taip. "ClinicSoftware" galima registruoti mažmeninius pardavimus.

K: Kaip pakeisti el. pašto adresą, kuriuo užsiregistravau? 
A: Parama Clinic SoftwareUK: "ClinicSoftware" rimtai žiūrime į saugumą, todėl el. pašto adresą turės pakeisti vienas iš mūsų techninės pagalbos specialistų. Naudokite kontaktinę formą ir nurodykite esamą el. pašto adresą ir naują el. pašto adresą. Atkreipkite dėmesį, kad jūsų prisijungimo slaptažodis išliks tas pats.

K: Kaip galiu naudoti internetinio užsakymo funkciją / papildinį ir pridėti jį prie savo svetainės? 
A: Parama Clinic SoftwareUK: Jei įsigijote internetinių užsakymų papildinį, susisiekite su mūsų palaikymo komanda, kuri suteiks jums visą informaciją ir unikalią nuorodą, kad galėtumėte pradėti priimti klientų užsakymus internetu. Šiam priedui įdiegti užtrunka tik dvi valandas.

K: Kaip galiu išbandyti internetinio užsakymo priedą prieš jį pridėdamas į savo svetainę? 
A: Parama Clinic SoftwareUK: Turėdami mūsų programinės įrangos licenciją, bet kuriuo metu galite išbandyti internetinio užsakymo priedą. Norėdami išbandyti internetinio užsakymo priedą, "ClinicSoftware" pridėkite save kaip klientą ir įsitikinkite, kad kliento įraše nurodėte savo el. pašto adresą, tada atsiųskite el. laišką mūsų techninės pagalbos specialistams ir mes jums atsiųsime tiesioginę internetinio užsakymo priedo nuorodą.

K: Noriu plėsti savo verslą, ar galiu pridėti daugiau darbuotojų? 
A: Parama Clinic SoftwareUK: Taip. Absoliučiai. Norite turėti daugiau klientų, taigi ir daugiau darbuotojų, todėl mūsų specialioje programinėje įrangoje neribojamas klientų ir darbuotojų, kuriuos galite įvesti, skaičius, taip pat visos mūsų puikios funkcijos ir visos ataskaitų teikimo galimybės.

K: Naudodamasis šia programine įranga dirbsiu mažiau valandų, sutaupysiu laiko? 
A: Parama Clinic SoftwareUK: Taip. Naudodamiesi mūsų programine įranga sutaupysite daug laiko ir pastangų, galėsite stebėti klinikos veiklos kryptį ir pelningumą, nebūdami nuolat šalia, iš namų, atostogų ar net iš kitos šalies. Jūsų darbuotojas galės atlikti kai kuriuos darbus, kuriuos įprastai turėtumėte atlikti jūs, naudodamasis programinės įrangos funkcijomis.

K: Mano klinikoje jau yra įrengtas kompiuteris, ar galiu naudoti šį kompiuterį, ar turiu įsigyti kitą kompiuterį? 
A: Parama Clinic SoftwareUK: Jei klinikoje turite kompiuterį, jums nereikia pirkti naujo kompiuterio. Taip, galite naudoti kompiuterį su mūsų programine įranga.

K: Norėčiau naudoti šią programinę įrangą kaip POS (pardavimo vietą) ir bendrą valdymą, ar tai įmanoma? 
A: Parama Clinic SoftwareUK: Kita klinikos programinė įranga yra dviejų pagrindinių kategorijų: POS (pardavimo vieta) ir "Bendra valdymo programinės įrangos kontrolė", tačiau mūsų programinė įranga yra viskas viename sprendime, apimančiame POS (pardavimo vieta) funkcijas nuo pardavimų, paskyrimų knygos, kasos aparato iki bendros valdymo kontrolės, ir jūsų grožio klinika turėtų veikti efektyviau, pelningiau su visomis pagrindiniame meniu paminėtomis puikiomis funkcijomis.

K. Kaip tekstinių pranešimų siuntimas padės mano verslui? 
A: Parama Clinic SoftwareUK: Taupydami jūsų laiką ir pinigus. Štai ką mums jau papasakojo keli naudotojai:

"Patvirtinti susitikimus trumpąja žinute daug paprasčiau ir greičiau nei skambinti žmonėms. Tam reikėjo daug laiko, ne visada pavykdavo paskambinti visiems ir ne visada pavykdavo susisiekti su visais. Kai kurie žmonės nesulaukė skambučio, nes buvo darbe arba užsiėmę. SMS žinutėmis galima rašyti daug diskretiškiau ir per minutę ar dvi patvirtinti visus kitų dienų susitikimus. Skambinimas telefonu užimtų klinikos telefono liniją, užtruktų 2 ar 3 valandas ir kainuotų mums daugiau, nei mokame už tekstinių žinučių siuntimą."

"Klientams patinka gauti priminimus, nes kartais jie sako, kad būtų pamiršę. Kai kurie mums perskambina arba atsiunčia SMS žinutę ir persirašo, o tai yra geriau nei neatvykti, nes tada galime pasiūlyti atšaukiamą laiką žmonėms, esantiems mūsų sąraše."

"Jei turime užsakymų spragų, siunčiame žinutes klientams, kurių kurį laiką nematėme, ir pasiūlome jiems reklaminę kainą tik ramybės laikotarpiu. Tai puikiai veikia, tačiau turime būti atsargūs ir nesiųsti per daug žinučių, kad nenuviltume klientų, kai esame 100 % užsakyti."

"Kai kuriems klientams siunčiame tekstinius pranešimus, kad jie atsiųstų mums savo atsiliepimus el. paštu arba SMS žinute ir įsitikintų, ar jie patenkinti, ar galėjome padaryti ką nors kitaip arba geriau."

K: Kuo skiriasi "ClinicSoftware" versijos? Leidimo palyginimas ? 
A: Parama Clinic SoftwareUK: Mūsų klinikos programinės įrangos versijos tinka bet kuriai klinikai ir bet kokiam biudžetui.

K: Domina "ClinicSoftware"? 
A: Parama Clinic SoftwareUK: Gerai! Smalsumas yra intelekto požymis! Perskaitykite, ką apie mus sako mūsų nuostabūs "uber genius" nariai atsiliepimų skiltyje, o kai įsitikinsite, išbandykite mūsų programinės įrangos versijas.

 

TIK ESAMIEMS KLIENTAMS

Norėdami pateikti klausimą palaikymo skyriui, spustelėkite čia.

Parama: 24 valandas per parą, 7 dienas per parą el. paštu ir bilietą.