BEZPIECZEŃSTWO

ClinicSoftware.com traktuje prywatność i bezpieczeństwo danych bardzo poważnie. Data Protection Act Registered. Https Security Certificates & Encrypted wszystkie połączenia. Plus Two-Factor Auth App; SMS; Call; Google Authenticator do ochrony i bezpieczeństwa.

Cała komunikacja z naszymi serwerami jest szyfrowana za pomocą SSL/TLS (Transport Layer Security). Centrum danych znajduje się w Canary Wharf w Londynie.
Stosujemy się do najnowszych standardów i wytycznych branżowych w zakresie ochrony danych naszych klientów przed nieuprawnionym dostępem.

W celu zwiększenia bezpieczeństwa oferujemy również możliwość korzystania z uwierzytelniania dwuskładnikowego,
Funkcja ta jest również realizowana przez banki, które wymagają od Ciebie korzystania z oddzielnego urządzenia, aplikacji w telefonie lub weryfikacji kodem SMS przy logowaniu się do konta bankowego.
Po aktywacji, nawet jeśli ktoś ukradnie Twoje hasło, nie będzie mógł uzyskać dostępu do oprogramowania bez drugiego mechanizmu uwierzytelniania.

Wdrażamy uwierzytelnianie dwuskładnikowe za pomocą:

 • TOTP (Time-based One-time Password Algorithm) przy użyciu aplikacji Google Authenticator na telefonie, Metoda ta generuje co 30 sekund unikalny kod, który należy wpisać podczas logowania. Konfiguracja jest prosta, dodaj metodę uwierzytelniania TOTP z poziomu oprogramowania, a następnie zeskanuj kod QR za pomocą telefonu komórkowego z aplikacji Google Authenticator App. Po zakończeniu konfiguracji za każdym razem, gdy zalogujesz się do oprogramowania, zostaniesz poproszony o wprowadzenie 6-cyfrowego kodu, który odświeża się co 30 sekund z Twojego telefonu do naszego oprogramowania w celu potwierdzenia Twojego logowania. Ta metoda nie wymaga połączenia z internetem w telefonie.
 • Integracja Duo Security (duo.com): Duo Security jest światowym liderem w dziedzinie bezpiecznych rozwiązań dostępowych, oferuje kompleksowe rozwiązanie bezpieczeństwa pozwalające użytkownikom na uwierzytelnianie się za pomocą.:
  • Powiadomienia Duo Push
  • Kody Duo Mobile
  • Oddzwonienie na telefon
  • Kody SMS
  • Tokeny U2F (np. Yubico)
  • Żetony sprzętowe

Można również skonfigurować ograniczenia dotyczące systemów operacyjnych, szyfrowania dysku, manipulowania urządzeniami (np. zrootowane urządzenia z systemem android lub jail-broken iPhone'y/iPady), rozpoznawania odcisków palców i wiele innych.

Aby zapewnić dostępność, korzystamy z serwerów VPS w chmurze od naszego dostawcy o najwyższych specyfikacjach, w przypadku awarii jednego z serwerów wirtualnych Twoje dane zostaną natychmiast przeniesione na działającą maszynę bez żadnych przerw. Używamy replikacji baz danych, a także codziennie tworzymy kopie zapasowe baz danych na oddzielnym serwerze.

DLACZEGO ClinicSoftware.com?


 
 

Połącz kropki

"Clinic Software®.com jest w pełni kompleksowym SaaS (Software as a Service) w chmurze stworzonym, aby pomóc firmom i przedsiębiorstwom opartym na umawianiu spotkań z każdej branży i wielkości, takim jak Kliniki, Spa i Salony z narzędziami, które pomagają w Grow Sales, Save Time & Get Organized".

ZADAJ PYTANIA