SAUGUMAS

ClinicSoftware.com labai rimtai vertina jūsų privatumą ir duomenų saugumą. Duomenų apsaugos įstatymas Įregistruotas. "Https" saugumo sertifikatai ir užšifruoti visi ryšiai. Be to, dviejų veiksnių autentifikavimo programa; SMS; skambutis; "Google" autentifikavimo priemonė, skirta apsaugoti ir užtikrinti saugumą.

Visi ryšiai su mūsų serveriais šifruojami naudojant SSL/TLS (Transport Layer Security), o duomenų centras įsikūręs Londono Canary Wharf rajone.
Vadovaujamės naujausiais pramonės standartais ir gairėmis, kad apsaugotume savo klientų duomenis nuo neteisėtos prieigos

Siekdami užtikrinti didesnį saugumą, taip pat siūlome galimybę naudoti dviejų veiksnių autentifikavimą,
Šią funkciją bankai taip pat įgyvendina reikalaudami, kad prisijungdami prie savo banko sąskaitos naudotumėte atskirą įrenginį, programėlę telefone arba SMS kodo patvirtinimą.
Kai ši funkcija įjungta, net jei kas nors pavogtų jūsų slaptažodį, jis negalėtų pasiekti programinės įrangos be antrojo autentiškumo patvirtinimo mechanizmo.

Įgyvendiname dviejų veiksnių autentifikavimą naudodami:

 • TOTP (Time-based One-time Password Algorithm), naudojant telefone esančią "Google Authenticator" programą, Šis metodas kas 30 sekundžių generuoja unikalų kodą, kurį reikia įvesti prisijungiant. Nustatymas paprastas - programinėje įrangoje pridėkite TOTP autentifikavimo metodą ir nuskaitykite QR kodą mobiliuoju telefonu iš "Google Authenticator" programėlės. Baigus sąranką, kiekvieną kartą prisijungus prie programinės įrangos bus prašoma įvesti 6 skaitmenų kodą, kuris kas 30 sekundžių atnaujinamas iš jūsų telefono į mūsų programinę įrangą, kad būtų patvirtintas jūsų prisijungimas. Šiam metodui nereikia interneto ryšio telefone.
 • "Duo Security" (duo.com) integracija: "Duo Security" yra pasaulinė saugios prieigos sprendimų lyderė, Ji siūlo išsamų saugumo sprendimą, leidžiantį naudotojams autentifikuotis su:
  • "Duo Push" pranešimai
  • "Duo Mobile" slaptažodžiai
  • Atgalinis skambutis telefonu
  • SMS slaptažodžiai
  • U2F žetonai (pvz., "Yubico")
  • Aparatūros žetonai

Taip pat galite nustatyti apribojimus operacinėms sistemoms, disko šifravimui, pažeistiems įrenginiams (pvz., "Android" įrenginiams su įdiegtomis šaknimis arba "iPhone" / "iPad", kuriems buvo sulaužyta kalėjimo sistema), pirštų atspaudų atpažinimui ir dar daugiau.

Prieinamumui užtikrinti naudojame aukščiausių specifikacijų mūsų paslaugų teikėjo debesų VPS serverius, todėl, jei vienas virtualus serveris nutrūktų, jūsų duomenys bus akimirksniu perkelti į veikiančią mašiną be jokių pertrūkių. Naudojame duomenų bazių replikaciją ir kasdien darome atsargines duomenų bazių kopijas atskirame serveryje.

KODĖL ClinicSoftware.com?


 
 

Sujunkite taškus

"Clinic Software®.com yra visiškai išsami SaaS (programinė įranga kaip paslauga) debesų kompiuterijoje, sukurta siekiant padėti bet kurios pramonės šakos ir dydžio bendrovėms ir paskyrimais pagrįstoms įmonėms, pvz., klinikoms, SPA centrams ir salonams, naudotis priemonėmis, kurios padeda didinti pardavimus, taupyti laiką ir organizuotis."

UZDUOKITE KLAUSIMUS