Mūsų Partneriai


 
 

 

Tai mūsų dabartinės integracijos ir partneriai. Kasdien tobuliname savo programinę įrangą, tobulindami esamas funkcijas, kurdami naujas ir bendradarbiaudami su kitomis įmonėmis, kad jūsų verslas veiktų sklandžiai.

 
 

Paypal

"PayPal Holdings, Inc." yra JAV bendrovė, valdanti pasaulinę internetinių mokėjimų sistemą, kuri palaiko internetinius pinigų pervedimus ir yra elektroninė alternatyva tradiciniams popieriniams būdams, tokiems kaip čekiai ir pinigų perlaidos.

 

Mailchimp

"MailChimp" yra paprasta el. pašto rinkodaros programinė įranga (EMS), kuri suteikia daugybę paprastų el. laiškų šablonų kūrimo, siuntimo ir išsaugojimo galimybių.

 

Yubico

"YubiKey" yra "Yubico" gaminamas aparatinis autentifikavimo įrenginys, kuris palaiko vienkartinius slaptažodžius, viešojo rakto šifravimą ir autentifikavimą, taip pat "FIDO Alliance" sukurtus "Universal 2nd Factor" ir "FIDO2" protokolus.

GoCardless

"GoCardless" - tai paprastas būdas rinkti tiesioginio debeto įmokas. Jau aptarnaujate daugiau nei 30000 įmonių, puikiai tinka pasikartojančioms sąskaitoms ir B2B sąskaitoms faktūroms išrašyti.

Stripe

"Stripe" yra technologijų bendrovė, įsikūrusi San Franciske, Kalifornijoje. Jos programinė įranga leidžia asmenims ir įmonėms atlikti ir gauti mokėjimus internetu. "Stripe" teikia techninę, sukčiavimo prevencijos ir bankinę infrastruktūrą, reikalingą internetinių mokėjimų sistemoms valdyti.

Aweber

"Aweber" yra lengvai naudojama el. pašto rinkodaros ir automatinio atsakiklio priemonė.

Treatwell

"Treatwell" - tai būdas užsisakyti plaukų ir grožio procedūras. Peržiūrėkite daugiau nei 10 000 salonų ir SPA centrų, skaitykite atsiliepimus ir rezervuokite tobulą procedūrą 24 valandas per parą, 7 dienas per savaitę.

Duo

"Duo Security" yra debesijos pagrindu veikiančių dviejų veiksnių autentiškumo patvirtinimo paslaugų teikėja.

Xero

"Xero" yra technologijų bendrovė, kuri siūlo debesų kompiuterijos apskaitos programinės įrangos platformą mažoms ir vidutinėms įmonėms.

Braintree pagal PayPal

"Braintree", "PayPal" padalinys, yra Čikagoje įsikūrusi bendrovė, kuri specializuojasi mobiliųjų ir internetinių mokėjimų sistemų, skirtų e. prekybos įmonėms, srityje. 2013 m. rugsėjo 26 d. bendrovę įsigijo "PayPal".

SurveyGizmo

"SurveyGizmo" yra įmonės lygio duomenų rinkimo platforma, kuri jau daugiau nei dešimt metų padeda priimti pagrįstus sprendimus. "SurveyGizmo", derindama lanksčią, intuityvią programinę įrangą ir patogią, lengvai valdomą naudotojo sąsają, sukūrė puikų duomenų įrankį jums ir visai jūsų komandai.

Mandrill

"Mandrill" yra sandorių el. pašto platforma. Tai galinga pristatymo paslauga, kurią galima naudoti asmeniniams, individualiems el. parduotuvių el. laiškams ir automatizuotiems transakciniams el. laiškams, pvz., slaptažodžio atstatymui, užsakymo patvirtinimui ir sveikinimo pranešimams.

PaymentSense

"PaymentSense" yra prekybos paslaugų teikėjas, teikiantis mokėjimų paslaugas.Jis suteikia galimybę turėti lusto ir PIN kodų automatus.

Apple Store

"App Store" - tai "Apple Inc." sukurta ir prižiūrima skaitmeninė platinimo platforma, skirta "iOS" operacinės sistemos mobiliosioms programėlėms. Parduotuvėje naudotojai gali naršyti ir atsisiųsti programas, sukurtas naudojant "Apple iOS" programinės įrangos kūrimo rinkinį.

Google Play

"Google Play" yra skaitmeninio platinimo paslauga, kurią valdo ir kuria "Google LLC". Ji yra oficiali "Android" operacinės sistemos programėlių parduotuvė, kurioje naudotojai gali naršyti ir atsisiųsti programėles, sukurtas naudojant "Android" programinės įrangos kūrimo rinkinį ir paskelbtas per "Google".

Zapier

"Zapier" yra korporacija ir žiniatinklio paslauga, leidžianti galutiniams naudotojams integruoti naudojamas žiniatinklio programas.

Microsoft Azure

"Microsoft" yra pirmaujanti pasaulinė kompiuterių programinės įrangos, kompiuterių, mobiliųjų ir žaidimų sistemų techninės įrangos ir debesijos paslaugų tiekėja. "Microsoft" pagrindinė būstinė yra Redmonde, Vašingtone, o jos biurai veikia daugiau nei 60 šalių.

Office365

"Office 365" - tai integruotos programos ir paslaugos, sukurtos taip, kad padėtų jums siekti savo aistros ir plėtoti verslą. Joje taip pat galima siųsti užšifruotus el. laiškus.

Google Analytics

Naudodamiesi "Google Analytics" galite matuoti reklamos investicijų grąžą, stebėti "Flash", vaizdo įrašų, socialinių tinklų svetaines ir daugelį kitų dalykų.

Google žemėlapiai

"Google" žemėlapiai - tai "Google" sukurta žiniatinklio žemėlapių paslauga. Joje galima rasti palydovinių vaizdų, aerofotonuotraukų, gatvių žemėlapių. Naudodamiesi kelio nuorodomis savo verslą rasite lengviau.

Google Autentifikatorius

"Google Authenticator" yra programinės įrangos autentifikatorius, kuriame įdiegtos dviejų etapų tikrinimo paslaugos, naudojant laikiniu vienkartinio slaptažodžio algoritmu ir HMAC pagrįstą vienkartinio slaptažodžio algoritmą, skirtos "Google" mobiliųjų programų naudotojams autentifikuoti.