UŽDUOTYS

Naudodami "Tasks" stebėkite savo komandą ir kasdienes užduotis, organizuokite kelias užduotis ir stebėkite svarbius terminus. Kurkite ir atnaujinkite užduotis, priskirkite, palaikykite ryšį su klientais, siųskite priminimus el. paštu ir SMS žinutėmis su pastabomis . Užduotys sinchronizuojamos visoje įmonėje, todėl jūsų komanda ir užduotys sinchronizuojamos tarp jūsų komandos.

See the world through your customer's eyes. Get a single, shared view of your customers. With knowledge of your customer's history, activity, interests, you can begin to serve up experiences better tailored to their needs and elevate how they see your business. Make your customers coming back.

KODĖL ClinicSoftware.com?


 
 

Sujunkite taškus

"Clinic Software®.com yra visiškai išsami SaaS (programinė įranga kaip paslauga) debesų kompiuterijoje, sukurta siekiant padėti bet kurios pramonės šakos ir dydžio bendrovėms ir paskyrimais pagrįstoms įmonėms, pvz., klinikoms, SPA centrams ir salonams, naudotis priemonėmis, kurios padeda didinti pardavimus, taupyti laiką ir organizuotis."

UZDUOKITE KLAUSIMUS