Visiškai Jautrus Užsakymas Internetu

Atverkite savo kliniką naujoms susitikimų galimybėms 24 valandas per parą, 7 dienas per savaitę ir 365 dienas per savaitę, naudodami veiksmingiausią rinkoje visiškai reaguojančią klinikos internetinio užsakymo programinę įrangą.

Visiškai integruota funkcija "Online Booking Software Add-on" suteikia galimybę priimti susitikimus ir išankstinius mokėjimus be sutapimo ar dvigubo užsakymo rizikos 24 valandas per parą, 7 dienas per savaitę, 365 dienas per metus.

Leiskite savo klientams kurti susitikimus internetu, taip padidinsite savo paslaugų žinomumą ir prieinamumą.Klientai, užsisakantys paslaugas internetu, atlaisvins jūsų registratūros darbuotojus ir leis jiems naudoti daugiau mūsų programinės įrangos rinkodaros funkcijų.

Automatinis užsakymas reiškia, kad patvirtintos rezervacijos įrašomos tiesiai į paskyrimų knygą, o ne tik į užsakymo prašymą. Internetinė rezervavimo programinė įranga turi integruotą išmaniąją sistemą, kuri valdo darbuotojus ir užtikrina, kad jų nebūtų per daug.

Internete siūlomas paslaugas ir darbuotojus galima visiškai konfigūruoti pagal kliniką. Pasirinktinai internetinė rezervavimo programinė įranga gali priskirti paslaugos kainą arba priimti užstatą.

Kiekvienas užsakymas patvirtinamas el. paštu, o internetinė užsakymų programinė įranga palaiko SMS pranešimų apie susitikimus siuntimą ir leidžia klinikai kontroliuoti pranešimo detales ir pristatymo tvarkaraštį.

Internetinė rezervavimo programinė įranga suteikia galimybę klinikos klientams peržiūrėti savo paskyrų būklę savo internetinėje paskyroje.

Visiškai pritaikyta mobiliesiems įrenginiams, kad būtų galima atlikti susitikimus keliaujant.

 

NEPAMIRŠKITE GALVOTI APIE MOBILŲJĮ TELEFONĄ

Svarstant programinės įrangos sprendimus svarbu atsižvelgti į tai, kad šiuolaikinė komanda yra nuolat prisijungusi, nuolat prisijungusi ir neįtikėtinai mobili.

Svarstydami bet kokią naują priemonę, įskaitant "ClinicSoftware.com", turėtumėte įsitikinti, kad technologija skatina šį produktyvumo pokytį ir dera prie esamo jūsų komandos darbo srauto.

Mobiliosios programinės įrangos įrankiai

Nagrinėdami programinės įrangos įrankius pastebėsite, kad tik nedaugelyje jų yra funkcinių mobiliųjų komponentų.

Užsakymas internetu iš mobiliojo telefono, prieiga prie dienos knygos iš mobiliojo telefono, prieiga prie pamainų iš mobiliojo telefono.

Tokie sprendimai, kaip ClinicSoftware.com, buvo sukurti pirmiausia kompiuteriu ir mobiliuoju įrenginiu, atsižvelgiant į geresnį komandos intelektą, todėl tikras mobilusis CRM gali reikšti skirtumą tarp sprendimo, kuris tik padeda jūsų verslui, ir sprendimo, kuris jį iš esmės pakeičia.

 

KODĖL ClinicSoftware.com?


 
 

Sujunkite taškus

"Clinic Software®.com yra visiškai išsami SaaS (programinė įranga kaip paslauga) debesų kompiuterijoje, sukurta siekiant padėti bet kurios pramonės šakos ir dydžio bendrovėms ir paskyrimais pagrįstoms įmonėms, pvz., klinikoms, SPA centrams ir salonams, naudotis priemonėmis, kurios padeda didinti pardavimus, taupyti laiką ir organizuotis."

UZDUOKITE KLAUSIMUS