Dr. Hina Sra, "Cosmebeaute" įkūrėja

 

Džiaugiuosi, kad nusprendžiau migruoti su ClinicSoftware.com. Viskas sutvarkoma labai greitai, yra buvę atvejų, kai turėjau pridėti sutikimo formas naujoms procedūroms, ir jos buvo pridėtos per valandą, nes laukė pacientai. Tai tikrai gera paslauga.

Viena iš mano mėgstamiausių funkcijų - galimybė palyginti nuotraukas. Taigi, mes pacientus lankome 6 mėnesius ir atliekame jiems įvairias procedūras, todėl turime sugebėti parodyti įvairias kūno dalis, kurias jie atvyko gydyti. Galime padaryti nuotraukas prieš tai ir palyginti jas su dabartiniais rezultatais. Tai tikrai puiku, nes galite jas matyti vieną šalia kitos ir tai parodo, kad iš tikrųjų patyrėte daug pokyčių, nes kartais pacientas tiesiog nesupranta pokyčių, kol nemato nuotraukų viena šalia kitos.

Man taip pat patinka kursų skyrius, kuriame, užuot skaičiavus, kiek kartų klientai atvyksta į veido procedūras ir procedūras, iš tikrųjų labai gražiai pateikiamas jų sąrašas. Kiekvieną kartą, kai užsakote susitikimą, jis atima kursą, kad žinotumėte, kiek liko tam pacientui skirto kurso. Man patinka, kad galime pasirinkti įmokas ir mokėjimo būdą, nes tai suteikia daugiau lankstumo mūsų pacientams, o tai reiškia, kad sulaukiame daugiau klientų. Jie žino, kad neprivalo sumokėti 3000 svarų sterlingų iš karto, jie gali sumokėti per 4 ar 2 įmokas arba bet kokią kitą finansiškai pajėgią sumą.

Kai noriu atlikti pritaikymą, tai labai paprasta, galiu pats pakeisti tam tikrą informaciją el. laiške, o kai reikia ką nors pakeisti svetainėje, kad galėčiau parduoti produktus, tai buvo labai paprasta, nes tiesiog susėdau su komanda, paaiškinau, kokia buvo mano vizija, kaip noriu, kad puslapis atrodytų, ir jie sukūrė jį būtent tokį, kokio norėjau, todėl tai buvo labai paprasta.

Mūsų internetinis užsakymas atliekamas pagal odos tipus: sausa oda, mišri oda ir riebi oda, tada pacientas spustelės, pavyzdžiui, ant sausos odos ir jam bus pasakyta, kad jam reikia to ar kito produkto, tada bus pereita prie kito etapo, kad būtų pridėtas SPF. Tada ji tiesiog viską sudeda į krepšelį, o kai vartotojas išsiregistruoja, gali pašalinti daiktus iš krepšelio ir juos redaguoti. Tuomet jie gali pasirinkti, kaip jie nori, kad jis būtų pristatytas.