Kas yra BDAR ir kaip jis jus paveiks?

 

Naujasis Europos Sąjungos Bendrasis duomenų apsaugos reglamentas (BDAR) įsigalios 2018 m. gegužės 25 d. ir turės įtakos visoms organizacijoms, kurios turi arba tvarko asmens duomenis.

GDPR bdar:

  • Išryškinkite naujas atsakomybės sritis
  • įrodyti, kad organizacijoms reikia laikytis reikalavimų.
  • Užtikrinti, kad būtų užtikrintas šio reikalavimo laikymasis.
  • Padidinti visas organizacijoms taikomas sankcijas, palyginti su dabartiniu Duomenų apsaugos įstatymu, kurį jis pakeis.
 
 

Ką "UK2" daro, kad laikytųsi BDAR įstatymų?

"UK2" yra įsipareigojusi laikytis aukščiausių informacijos saugumo, privatumo ir skaidrumo standartų. "UK2" užtikrina, kad visų duomenų apsaugai ir tvarkymui būtų teikiamas didelis prioritetas, ir laikysis visų galiojančių teisės aktų bei užtikrins, kad kaip duomenų tvarkytojas laikytųsi visų sutartinių įsipareigojimų, susijusių su mūsų produktais ir paslaugomis.

"UK2" sunkiai dirbame, kad užtikrintume, jog laikomės reikalavimų. Norime pasidalyti su savo klientais kai kuriais svarbiausiais aspektais ir įsipareigojimais, kuriuos prisiimame.

"UK2 Group" yra pasaulinė interneto paslaugų teikėja, įsikūrusi Jungtinėje Karalystėje ir turinti duomenų centrus Jungtinėje Karalystėje ir JAV; šiuo metu ji priklauso "The Hut Group".

"The Hut Group" (taip pat žinoma kaip "THG") yra Didžiosios Britanijos e. prekybos bendrovė, kurios pagrindinė būstinė yra Mančesterio oro uoste, Mančesteryje. Ji valdo daugiau kaip 100 tarptautinių interneto svetainių, kuriose per savo patentuotą e. prekybos platformą tiesiogiai vartotojams parduodamos greitai judančios vartojimo prekės (FMCG). Nuo 2015 m. "The Hut Group" daugiausia pardavimų vykdė už Jungtinės Karalystės ribų.[3] 2017 m. "The Hut Group" buvo vertinama daugiau nei 2,5 mlrd. svarų sterlingų ir tapo viena vertingiausių privačių bendrovių Jungtinėje Karalystėje.

 

SKAITYKITE DAUGIAU

 
 

Sukurta, kad sutaupytumėte laiko, kad uždirbtumėte daugiau pinigų, sukurta jums. Visiškas valdymas realiuoju laiku. Atėjo laikas perimti savo verslo kontrolę.

 

SKAITYKITE DAUGIAU