Dabar lengviau nei bet kada anksčiau pritaikyti savo internetinių susitikimų patirtį su Clinicsoftware.com.

 
 

 

Reikalaukite savo asmeninio kvietimo šablono

Štai trumpa apžvalga, kokią naudą gausite naudodamiesi vaizdo susitikimų konsultacijų funkcija. Pritaikykite susitikimų šablonus taip, kaip norite. Pritaikykite jį savo įmonei, susitikimo temai ar net savo asmenybei. Nustatę asmeninį šabloną, prie susitikimo prisijungę žmonės susipažins su jumis ir jūsų prekės ženklu dar prieš įeidami į susitikimą.

 

 

 

 

Pritaikykite susitikimo patirtį naudodami firminius el. laiškus ir tekstus

Suteikite galimybę greitai įsidiegti susitikimų galimybes, kurios leidžia lengvai pradėti, prisijungti ir bendradarbiauti bet kuriame įrenginyje.

 

 

 

Geresnė nemokamo garso patirtis

"Clinicsoftware.com" nemokama paslauga sklandžiai dera su f funkcijomis, kuriomis naudojatės kasdien: garso, įrašymo, planavimo ir nuotolinio valdymo. Naudodamiesi nemokama telefono linija, jums niekada nereikės rūpintis, kad klientas apmokės sąskaitą už dalyvavimą jūsų susitikime. Gausite konkurencingus tarifus be jokių paslėptų išlaidų ar perviršio mokesčių. Apsauga yra įmonės klasės, o jūs visą parą ir 7 dienas per savaitę valdote savo paskyrą. Tai vadiname parodymu, kaip būti savo paties bosu. 

 

 

 

Prisijunkite bet kur ir bet kuriame įrenginyje

"Online Meetings" užtikrina supaprastintas įmonės lygio vaizdo konferencijas iš darbalaukio ir mobiliojo telefono.

 

 

 

Visapusiškai funkcionalūs priimančiosios šalies valdikliai

Nutildykite / nutildykite diskusijų dalyvius ir skatinkite dalyvius tapti diskusijų dalyviais, suteikdami jiems garso ir vaizdo įrašo galimybes, kad būtų galima geriau įsitraukti. Suteikite galimybę vykdyti vidaus ir išorės komunikaciją, visų darbuotojų susirinkimus ir mokymus naudodami vieną komunikacijos platformą.

 

 

 

 

Ekrano bendrinimas vienu paspaudimu

Visus suvienyti į tą patį puslapį lengva, kai klinikinė programinė įranga Clinicsoftware.com dalyvauja momentiniame ekrano bendrinime. Kai pradėsite susitikimą, tiesiog paspauskite mygtuką "Transliuoti" ir galėsite pradėti. Tai labai paprasta. O naudodami Clinicsoftware.com funkciją "Pass Presenter" galite dar giliau bendrauti su savo auditorija. Bendradarbiavimas yra veiksmingas, paprastas ir nesudėtingas - tam nebūtina būti tame pačiame kambaryje.

 

 

 

Pradėkite puikų susitikimą su klientu.