Let's do beautiful partnership with great rewards together

"Clinic Software® .com" partnerių programa suteikia daugybę privalumų, kuriuos galite pritaikyti prie savo verslo tikslų.
Ją sukūrėme tam, kad jums dar labiau sektųsi - nesvarbu, kokio dydžio yra jūsų verslas ir ką jums reiškia naujovė.

 

Pritraukti naujų klientų

Būdami Clinic Software®.com partneriais, jūsų įmonė bus įtraukta į mūsų prekės ženklu pažymėtą svetainę ir bus matoma tūkstančiams potencialių naujų jūsų verslo klientų.

 

Padėkite savo klientams gauti apmokėjimą

Bendradarbiaudami su Clinic Software®.com jūsų klientai galės didinti pardavimus, taupyti laiką ir organizuoti veiklą Jungtinėje Karalystėje ir užsienyje.

BECOME A PARTNER
 

Kodėl verta bendradarbiauti su mumis?

"Clinic Software ®.com", apdovanota kaip novatoriškiausias visapusiškas programinės įrangos sprendimas klinikoms, salonams ir SPA centrams, suteikia visai įmonei 360 laipsnių vaizdą apie klientus, susitikimus ir palengvina bendradarbiavimą visoje organizacijoje, padeda kurti tvirtus santykius su klientais, valdyti ir plėtoti verslą be rūpesčių, susijusių su tradiciniais paslaugų teikėjais, ir turi "viskas viename" sprendimą debesyje.

 

Padidinkite savo klientų bazę

Pritraukite daugiau naujų potencialių klientų ir paverskite daugiau nemokamų bandymų mokamais klientais ne tik Jungtinėje Karalystėje, bet ir visame pasaulyje keliais paspaudimais, naudodami mūsų automatizuotą užsakymo sistemą.

 

Sumažinkite klientų skaičiaus mažėjimą

Užtikrinkite daugiau esamų klientų, kad jie labiau įsitrauktų į jūsų produktą, o kartu ir į mūsų produktą, todėl klientas gaus daugiau naudos už savo pinigus.

 

Naujų pajamų šaltinių kūrimas

Nukreipkite klientus į mus ir galėsite uždirbti komisinius nuo sandorio mokesčių už pradinę programinės įrangos licenciją, bet taip pat galėsite uždirbti ir nuolatinius mėnesinius komisinius.

 
 

Pasaulinis pasiekiamumas

Jūsų klientai galės naudotis programine įranga iš bet kurios šalies, bet kur ir bet kuriuo metu, be jokio papildomo darbo ar laiko gaišimo naudojant papildomą programinę įrangą.

 

Naudodamiesi mūsų partneriais ir mūsų integracijomis galėsite naudotis dar didesne verte.

 

Daugiau pramonės šakų, kurios gali bendradarbiauti su ClinicSoftware.com:

Klinikos, salonai, SPA, sporto salės, klubai, šokiai, instruktoriai, narystės klubai, tinklai, franšizės, buhalterija, verslo valdymas, nuosavybė, rezervavimo paslaugos ir daug daugiau...

 

Koks partneris esate?

 

Integracijos partneris

Suteikite klientams galimybę gauti apmokėjimą iš savo programinės įrangos, parduokite licencijas ir tvarkykite perpardavėjų programą.

 

Komercinis partneris

Nukreipkite klientus į "ClinicSoftware.com" arba kartu su mumis vykdykite bendras rinkodaros kampanijas ir dalinkitės pajamomis.

 

Įgyvendinimo partneris

Teikti technines paslaugas integruojant ClinicSoftware.com į klientų sistemas naudojant mūsų API.

 
 

Pradėkite partnerystę šiandien ir pakeiskite pasaulį

 

Jei manote, kad jūsų įmonei gali būti naudinga bendradarbiauti su ClinicSoftware.com, susisiekite su mumis - mielai padėsime ir suteiksime daugiau informacijos.

 
CONTACT SALES
 

Pradėkite Plėtoti Savo Verslą šiandien

 

Pirmadienis: 8:30 – 18:00 val.
Antradienis: 8:30 – 18:00 val.
Trečiadienis: 8:30 – 18:00 val.
Ketvirtadienis: 8:30 – 18:00 val.
Penktadienis: 8:30 – 18:00 val.
Šeštadienis: Uždaryta
Sekmadienis: Uždaryta

 

Esame pasiekiami nuo 9:00 iki 18;00 val. nuo Pirmadienio iki Penktadienio

 

Naujausios JK parodos ir apdovanojimai

 
JOIN THE PROGRAMME